Nasi czworonożni przyjaciele obdarzają nas wierną miłością i zaufaniem. My odwdzięczamy im się troską i dobrą opieką. Kąpiel, przystrzyżenie, właściwa pielegnacja sprawiają im ulgę i dają niezbędny komfort. Systematyczne wizyty w salonie skracają czas zabiegów pielęgnacyjnych, sprzyjają poprawie kondycji sierści zwierzęcia, oszczędzają stresu związanego z długim strzyżeniem i, co też ważne, oszczędzają zawartość portfela właścicieli – im gorszy stan sierści, im bardziej jest skołtuniona – tym droższa usługa.

Nasz salon to miejsce, gdzie z należytą starannością, uwagą i profesjonalizmem zajmujemy się Państwa czworonożnymi pupilami. Z radością witamy w naszych progach pieski i koty wszelkich ras i oczywiście wielorasowe.

Komfort i bezpieczeństwo powierzanych nam zwierząt, a także zredukowanie stresu towarzyszącego zabiegom pielęgnacyjnym są dla nas priorytetem.

W naszym salonie używamy profesjonalnych kosmetyków Groom Professional, Bio-Groom, Oster, Eolia lub innych, według uznania właściciela. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie groomerskim.Prowadzimy także sprzedaż profesjonalnych kosmetyków, preparatów weterynaryjnych, akcesoriów, ozdobnych obróżek i smyczy, biżuterii i ozdób dla psów i kotów, ubranek i butów.Wykonanie: Studio studio gerafik - tworzenie stron GeRAFIK
© Copyright 2012 PiesiKot.net.pl | ul. Wielicka 91 Kraków